cka eshte levizja

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

cka eshte levizja

Mesazh  ema prej Tue Nov 09, 2010 12:42 pm

FORCA DHE LĖVIZJA E TRUPAVE[b][i][u][strike] Embarassed

ema
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi