cke eshte levizja

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

cke eshte levizja

Mesazh  joli prej Tue Nov 09, 2010 12:40 pm

FORCA DHE LĖVIZJA E TRUPAVE

joli
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi